Багато чоловіків переживають про те, чи нормальний його член. Вони можуть розглядати чоловічу гідність у порноакторів і вирішувати чи підходять вони під світовий стандарт. А ось сексуально активні жінки і лікарі знають, що пеніси у всіх чоловіків різні. Вони відрізняються між собою за формою, кольором, чутливістю, існують також обрізані й необрізані статеві чоловічі органи. І поспішаємо заспокоїти чоловіків тим, що більша частина класифікацій пенісів належить до абсолютної медичної норми.
Фактори відмінності
Якщо ви взялися визначати, чим різняться між собою пеніси, то знайте, що враховувати потрібно не тільки фізіологічні виміри, а ще й генетику, і расову приналежність. Чоловіки вміють впасти в депресію, обираючи абсолютно неадекватне порівняння.
Наприклад, щоб не засмучуватися, середньостатистичному білому чоловікові не варто порівнювати себе з мулатом. Тому що в останніх просто виходячи з генетики все буде набагато більше. А так психологи в принципі не радять порівнювати свою чоловічу гідність із чиєюсь іншою. Тому що, як мовиться в прислів'ї, у чужому дворі трава завжди зеленіша.
Розміри
Перший критерій, за яким можна розрізнити між собою пеніси, – це, звичайно, розміри. Завдяки нижче наведеній класифікації кожен чоловік може віднести себе до якоїсь із них і зрозуміти, що він прекрасно вписується в норму:
- Товстий – такий член в ерегованому стані нагадує собою бочонок, довжина в нього не найзначніша, але зате діаметр вражає.
- Тонкий – орган вирізняється вузьким діаметром, у збудженому стані він схожий на стрілу, яка точно мітить у ціль.
- Довгий – довжина такої чоловічої гідності в збудженому вигляді перевищує 15 сантиметрів, а ось у діаметрі він буде досить вузький.
- Короткий – за довжиною цей пеніс не буде більшим за 12 см., товщина теж не значна.
- Мікропеніс – цей стан вважається патологічним, це недорозвинений дітородний орган, найчастіше це викликано збоями в роботі ендокринної системи.
- М'ясистий – особливістю члена є те, що навіть у нееергованому стані він має великі форми, значний діаметр, а ось довжина може бути не дуже великою.
- Жилистий – примітність у тому, що на органі сильно виділені судинні сітки незалежно від його форми і розмірів.
Відмінності у формі
Чоловіки часто також переживають про форму свого статевого органу. Медики наполегливо стверджують, що анатомія передбачає абсолютно індивідуальні форми пеніса і всі вони вважаються нормальними. Давайте розглянемо, якою буває чоловіча гідність залежно від форми:
- Викривлений – трапляється досить часто, не складно здогадатися, що йдеться про загин в одну зі сторін.
- Циліндричний – поширена ситуація, коли між головкою і тілом члена різниці в діаметрі не проглядається.
- Грибоподібний – у цій ситуації навпаки спостерігається головка, що видає.
- Конічний – біля основи такий пеніс товстий, а в напрямку до голівки він звужується і сама голівка маленьких розмірів.
- Бочкоподібний – йдеться про значний діаметр, але не про велику довжину статевого органу, формою пеніс нагадує бочонок.
- Стрілоподібний – у ділянці голівки пеніс значно менший, ніж біля основи, в ерегованому стані такий пеніс дуже схожий на стрілу.
Важливо! Дорогим чоловікам варто взяти до уваги, що ідеальної форми пеніса як такої просто не існує. Все дуже індивідуально. Залежить як від природи, так і від уподобань вашої коханої жінки.
Наявність або відсутність крайньої плоті
Крайня плоть може бути, а може й не бути, і це вже критерій для відмінності. Якщо крайня плоть є, то її розміри теж можуть відрізнятися:
- Короткий розмір крайньої плоті – якщо в чоловіка такий вид крайньої плоті, то найімовірніше вуздечка буде завжди в злегка натягнутому стані. За такого розміру чоловікові не варто нехтувати походами до лікаря, тому що через недостатню крайню плоть він більше схильний до інфекцій.
- Нормальний розмір – коли крайня плоть повністю закриває собою голівку члена, не завдаючи чоловікові дискомфорту.
- Довгий розмір – у тому випадку, коли крайня плоть відносно фривольно розташована на голівці, якраз у таких випадках навіть не з релігійних міркувань радять робити обрізання.
Інші фактори
На формування чоловічого статевого органу впливають як зовнішні, так і внутрішні чинники. Ось деякі з них:
- Справа може бути в генетиці. Як і вся анатомія, форма статевого члена дуже залежить від того, який вигляд він мав у дідуся й тата чоловіка.
- Механічні ушкодження і подальші за цим операції. Хлопчаки дуже активні, особливо в підлітковому віці, тому більша частина хлопчиків отримує як незначні травми пеніса, так і серйозні, після яких доводиться робити коригувальні операції. Це не може не впливати як на форму члена, так і на дітородну функцію.
- Екологічні фактори (повітря, вода, їжа), несприятливі умови трудової діяльності можуть призвести до порушення функцій ендокринної системи, після чого порушується статева функція.
- Зловживання засобами, які штучно змінюють форму пеніса. Це насадки, вакуумні насоси. Це теж може призвести до змін форми.
- Навіть невідповідні труси або те, як чоловік вкладає в нього пеніс, може поступово призвести до загину органу в одну зі сторін.
Заспокоїти чоловіків можна тим, що форма дітородного органу ніяк не впливає на його ерекцію. Єдине, що в ерегованому стані особливості форми члена видно ще яскравіше.