Чому пропадає ерекція під час сексу



Еректильна дисфункція може виникнути у чоловіка будь-якого віку. У разі ЕД досягти якісної ерекції неможливо. Розлад є перешкодою для здійснення статевого акту, досягнення оргазму. ЕД найчастіше розвивається на тлі паталогічних змін в організмі.

Падіння ерекції під час сексу

Причини втрати ерекції під час сексу

Ерекція пропадає під час сексу з кількох причин. Найчастіше факторами ризику, що призводять до виникнення ЕД, є:

  • поважний вік пацієнта (від 50 років і вище);
  • важке захворювання (зокрема постковідний синдром);
  • низька стресостійкість;
  • надмірна вага;
  • сидяча робота (водій, програміст тощо). д.);
  • відсутність фізичних навантажень, малорухливий спосіб життя;
  • погана екологічна ситуація (радіація, хімічні отруєння);
  • порушення обміну речовин в організмі;
  • хронічна втома;
  • авітаміноз.

Вік та ерекція



Також на здатність до якісної ерекції негативно впливають:

  • деякі медичні препарати;
  • часте вживання алкогольних напоїв;
  • нікотин;
  • наркотики.

ЕД розвивається у людей, які ведуть малорухливий спосіб життя, оскільки відсутність фізичних навантажень призводить до застою крові в ділянці малого таза. Також негативно на чоловіче здоров'я впливає довге утримання від близькості зі статевим партнером.

Психологічні чинники

Ерекція пропадає під час статевого акту в 40% випадків на ґрунті:

  • важкого стресу;
  • переживань;
  • психічних розладів;
  • депресії.

Тривожні стани, невирішені проблеми не дають чоловікові налаштуватися на романтичний лад. Ще однією поширеною причиною ЕД психогенної природи є синдром очікування невдачі. Він розвивається після однієї або кількох осічок. Чоловік боїться, що не зможе виправдати очікування партнерки. На тлі таких думок розвивається страх, який блокує лібідо.

Стрес і ерекція

Низька ерекція, зниження збудження негативно позначається на самооцінці чоловіка.

Страх, що виник перед статевим актом, гальмує, заважає розслабитися і як наслідок блокує центри задоволення в мозку. Якщо з цим змиритися, проблема з часом стане наростати.

Через невеликий проміжок часу пацієнт втратить здатність до здійснення статевого акту. Сумно, коли імпотенція розвивається у чоловіків репродуктивного віку. Після того, як вони втрачають здатність здійснювати статевий контакт, якість життя різко падає.

Чоловіки старшого віку можуть зазнавати фіаско з якоюсь певною партнеркою. За так званого селективного ЕД пацієнт цілком успішно проводить статевий акт з іншими дамами.

До лікаря на прийом свого чоловіка приводить дружина, яку не влаштовує якість статевого життя, а в приватній бесіді фахівець з'ясовує, що чоловік чудово почувається в ліжку з іншими жінками. При цьому він любить свою дружину, але якісь проблеми йому заважають зосередитися на сексі й отримувати задоволення.

ЕД багато в чому залежить від ситуації:

  • місця;
  • часу доби;
  • фізичного стану партнерів;
  • поведінки жінки, її зовнішнього вигляду.

Фізична втома, конфлікт на роботі – дві поширені причини, що призводять до слабкого ЕД.

Втома та ерекція

Наступні психологічні проблеми ведуть до труднощів з ерекцією:

  • незадоволеність життям;
  • психологічне напруження;
  • занижена самооцінка;
  • складні стосунки з партнером;
  • безпліддя, тимчасові проблеми із зачаттям.

Якщо ЕД виникла вперше, потрібно заспокоїтися, відпочити і спробувати повторити спробу статевого акту. Настрій чоловіка багато в чому залежить від поведінки жінки. Терпляча, чуйна партнерка швидко налаштує коханого на потрібний лад, допоможе подолати складнощі.

Стосунки та ерекція

Органічні чинники

Патології, негативні зміни в організмі ведуть до розвитку еректильної дисфункції. На чоловічу силу негативно впливають:

  • гормональні збої;
  • захворювання серцево-судинної системи;
  • проблеми зі щитоподібною залозою;
  • статеві хвороби, застої та запалення в ділянці малого таза.

Досить часто ЕД є симптомом серйозного захворювання. Визначити причину розвитку дисфункції, поставити діагноз, призначити лікування зможе лікар. Самостійно лікувати серйозні захворювання не можна. Це веде до ускладнення ситуації.

Щитовидка та ерекція

Що зробити самому

Якщо ерекція пропадає під час статевого акту, можна вжити деяких заходів. Для її посилення чоловіки використовують різні медичні прилади, пристосування з магазину для дорослих. Хороший ефект дають вакуумні помпи. Є й інші способи поліпшення якості ерекції.

Спеціальні вправи

Коли ерекція є, але вона пропадає перед сексом або під час нього, пацієнту допоможуть вправи Кегеля.

Вправи Кегеля та ерекція

Їхня суть полягає в тому, що чоловік поступово тренує м'язи низу живота і таза. Починають вправи з малого, потім поступово нарощують навантаження. Під час занять пацієнт напружує м'язи і ніби підкидає статевий член. Для початку достатньо виконати цей рух кілька разів. Кількість «кидків» доводять до 300-400 разів. Вправлятися слід щодня.

Вибір пози

Для чоловіка велике значення має поза під час сексу. У період відновлення слід вибрати той варіант, який дає найбільше розкріпачення. Це дуже індивідуально.

Поза та ерекція

У більшості випадків довести статевий акт до кульмінації у партнерів виходить, коли жінка перебуває зверху в позі наїзниці. У цьому випадку задовольнити партнерку чоловік здатний навіть зі слабо ерегованим органом. Така маленька перемога сприяє поліпшенню психологічного стану, підвищенню впевненості у власних здібностях.

Кільце

Уникнути втрати ерекції під час сексу можна, якщо застосовувати спеціальне кільце. Це ефективний спосіб, що дозволяє довести статевий акт до завершення. Пристосування штучно стримує відтік крові і пеніс не втрачає пружності. Воно надівається на ерегований орган перед статевим актом і знімається після його закінчення. Для цієї мети підходить тільки той товар, який був виготовлений з безпечних матеріалів. Купити пристосування можна в аптечній мережі, магазині для дорослих. Випадкові предмети застосовувати небезпечно для здоров'я.

Каблучка та ерекція

Ерогенні точки

Втрачена ерекція швидко відновлюється, якщо партнерка починає впливати на ерогенні зони. У кожного чоловіка є суто індивідуальні чутливі точки. Спільними для всіх є ерогенні зони в області паху, сідниць, промежини.

Щоб стимулювати партнера жінка може застосувати оральні ласки, погладжування пеніса, яєчок. Такі рухи найефективніші і в більшості випадків сприймаються чоловіками позитивно.

Ерогенні точки та ерекція

Розкріпачення

Щоб досягти якісної ерекції, представнику сильної статі необхідно навчитися відмовлятися від побутових та інших проблем. Допоможуть у цьому регулярні заняття йогою, спортом, прогулянки. Перед тим як лягти в ліжко, потрібно прийняти душ, випити трав'яний чай, послухати заспокійливу музику.

Велике значення мають довірчі стосунки з партнеркою. Якісний секс можливий там, де люди знають про вподобання одне одного і готові йти на компроміси.

Чай та ерекція

Позбавлення від страхів

З деякими комплексами пара цілком може впоратися самостійно, без втручання фахівця. Наприклад, поширений чоловічий синдром «мініатюрного пеніса» легко долається, коли чоловік бачить, що партнерка ним задоволена. Досить часто цей комплекс розвивається на ґрунті поширеної думки, що жінкам подобаються статеві члени «побільше». Погано діє на психіку і попередній негативний досвід. На ділі, тільки невелика кількість дам віддають перевагу чоловікам, що володіють фалосом великого розміру.

Коли потрібен лікар

Якщо еректильна дисфункція проявилася кілька разів поспіль, не варто займатися самолікуванням. Необхідно відразу йти до уролога на консультацію. Особливо слід звернути увагу на статевий розлад, коли чоловік став відчувати проблеми із сечовипусканням. Болі, різі в ділянці паху також є тривожним сигналом.

Уролог та ерекція

Стреси, страхи, втома стають причиною нестійкої ерекції, відсутності потягу до партнерки. Однак, якщо цей стан триває не довго, не варто переживати.

Дорогі читачі, а у вас траплялися подібні проблеми під час статевого акту? Як вам вдалося їх подолати? Щоб ви порадили зробити іншим чоловікам у цьому випадку?