Як правильно приймати борсуковий жир при бронхіті



Оскільки препарати, запропоновані фармацевтичною промисловістю, мають певний перелік обмежень до прийому, багато хто замислюється про те, як приймати борсуковий жир при бронхіті. Його корисні властивості відомі з незапам’ятних часів.

Внутрішнє сало широко використовувалося народними знахарями для лікування застуди, патологій шлунково-кишкового тракту, опіків, обморожень, саден і т. Д. Завдяки унікальному складу, засіб широко використовують для відновлення захисних сил організму після перенесених важких захворювань.

Лікування бронхіту Борсучим жиром дозволяє швидко полегшити симптоми, проте має бути обов’язково узгоджене з лікарем.

<h2>Користь і шкода народного кошти

борсуковий

Борсуковий жир добувають в кінці осені, коли тварина готується до зимової сплячки. Оскільки звірок всеїдний, запасеної сало багате на вітаміни, мікроелементи та іншими корисними речовинами. Точний склад жиру до сих пір не досліджений, його складають понад 200 сполук. Науці відомо лише 111 з них.

Найбільшу користь людському організму приносять:

  • ретинол, жиророзчинний вітамін А, впливає на пружність шкіри, прискорюючи відновлення клітин, якість волосся і нігтів, грає велику роль у формуванні кісткової тканини, запобігає розвитку ракових пухлин;
  • вітаміни групи В не тільки беруть участь практично у всіх обмінних процесах, що відбуваються в організмі, але і регулюють гормональний фон, що важливо в період статевого дозрівання дівчаток, у вагітних жінок;
  • поліненасичені жирні кислоти, ліноленова і лінолева, перешкоджають адгезії холестеринових бляшок до стінок судин, сприяють купіруванню запального процесу;
  • Омега-9 не виробляється організмом людини, тому її необхідно отримувати з харчових добавок або продуктів харчування, відповідає за стійкість до появи злоякісних пухлин.

Говорячи про борсуковий жир, його застосування при бронхіті допомагає зняти запалення, прискорити відновлення уражених тканин, надає обволікає і легкий зігріваючий ефект, сприяє розрідженню і відходженню слизу за рахунок невеликого дратівної дії, зміцнює імунітет, підвищує гемоглобін в крові.

Протипоказання



Однак, як і інші лікувальні засоби, борсуковий жир при бронхіті має перелік обмежень до прийому:

  • патології печінки;
  • хронічний панкреатит;
  • наявність каменів різного діаметру в жовчовивідних шляхах;
  • порушення вироблення ферментів підшлунковою залозою;
  • схильність до дерматитів;
  • індивідуальна непереносимість кошти;
  • вік до трьох років;
  • період лактації.

Пероральне застосування борсукового жиру

Фахівці рекомендують пити борсуковий жир при бронхіті в чистому розтопленому вигляді. Запивати засіб краще відваром шипшини або звіробою, ці лікувальні трави підсилюють дію жиру.

Однак в силу того, що натуральний засіб має сильний специфічний запах і неприємний смак, це дуже ускладнює лікування кашлю у дітей.

Замислюючись, як приймати борсуковий жир при бронхіті у дитини, можна використовувати випробувані поколіннями рецепти:

  1. Змішати вихідний продукт з молоком і медом. Багаті вітамінами компоненти, збагачені жирами тваринного походження, прискорять процес одужання, пом’якшать шийку і скоротять кількість спазматических нападів. Крім того, напій можна уявити в якості смачного теплого десерту, який малюк із задоволенням вип’є перед сном.
  2. Дуже популярний рецепт, при якому використовували вихідний продукт, 6 чайних ложечок какао – порошку, плитку чорного шоколаду і вершкове масло високої якості. Пропорції застосовуваних компонентів змінювати не можна. В розтоплений на паровій бані жир додають шоколад, потім приєднують залишилися компоненти. В результаті виходить смачна паста, вживати яку потрібно по три чайні ложки кожні три години.

Борсуковий жир при бронхіті у дорослих приймається по одній столовій ложці 3 – 4 рази на день. Фахівці рекомендують робити це за деякий час до прийому їжі, оскільки наявність їжі в шлунку знижує корисність кошти в кілька разів. Лікувати дихальні шляхи слід не менше двох тижнів.

Тільки після цього періоду буде досягнуто бажаного терапевтичний ефект. Будь-яке вживання борсукового жиру всередину повинно бути погоджено з лікарем і є тільки частиною комплексної терапії. Можна бачити відгуки, коли пацієнтка лікувалася тільки народним засобом, але хвороба перейшла в хронічну форму.

Зовнішнє застосування

Використовувати борсуковий жир при бронхіті можна і в якості розтирань. Однак слід знати, як правильно це робити. Салом, розтопленим в скляному посуді при кімнатній температурі, натирають груди, уникаючи області серця, спину, стопи і кисті рук.

масажДорослим засіб наносять м’якими масажними рухами до появи відчуття печіння. Дітям розтирання роблять нетривалий час. Після процедури пацієнта слід укутати в теплий плед або хустку і забезпечити спокій.

Повністю вилікувати бронхіт розтираннями не вийде, проте зігріваючий ефект полегшить дихання і забезпечить спокійний сон. Важливо пам’ятати, що борсуковий жир має яскраво виражений специфічний аромат, тому для процедури вибирають такі тканини, які потім можна буде викинути.

Компреси з салом допоможуть не тільки від бронхіту, а й від болів в м’язах і суглобах.

Для цього в розтоплений жир додають ефірні масла, які посилюють ефективність, в суміш занурюють складену в декілька шарів марлю або тканину, обертають целофаном, теплою хусткою і залишають на деякий час.

Компоненти для засоби підбираються з урахуванням можливих алергічних реакцій.

Багато пацієнтів роблять вибір на користь рецептів народної медицини, оскільки натуральні засоби мають мінімум протипоказань. Однак при лікуванні захворювань дихальних шляхів слід пам’ятати, що борсуковий жир використовується тільки як допоміжний засіб. Від традиційної медикаментозної терапії відмовлятися не варто.

Приймаючи рішення, як застосовувати правила внутрішнього сало звірка, слід отримати консультацію лікаря, який підкаже дозування і тривалість лікування.