Особливості застосування бронхикум у вигляді сиропу і пастилок



З настанням прохолодної пори року зростає пік простудних захворювань, які нерідко супроводжуються кашлем, тому засіб на рослинній основі – Бронхикум найкраще мати в домашній аптечці до нього додається інструкція із застосування. Даний засіб є відхаркувальну, протизапальну, протимікробну і бронхолитическим препаратом, продуктивно знижує в’язку структуру мокротиння і сприяє її швидкому відходженню. У даній статті буде докладно описаний механізм дії, склад медикаменту, кому він показаний і протипоказаний.

При яких хворобах рекомендований Бронхикум

Бромхікум

Муколітична ліки випускається фармацевтичною корпорацією «A.Nattermann and Cie GmbH». Її відмінною рисою є той факт, що вона спеціалізується виключно на виробництві препаратів, в основі яких знаходяться рослинні речовини. На російському фармринку продукція даної компанії ось уже понад 10 років успішно процвітає.

Клінічні дослідження медикаменту проводилися в німецьких наукових центрах, де взяли участь кілька сотень різновікових пацієнтів з діагнозом ГРЗ або бронхіт. Пройшли вони добре і показово.

Бронхикум для дітей ефективний при лікуванні бронхолегеневих патологій:

Запалення легенів



  1. Запалення легенів (вірусна пневмонія).
  2. Напади бронхіальної астми.
  3. Бронхоектатична хвороба.
  4. Бронхіт в гострій або хронічній формі + супутній кашель, який ділиться на продуктивний або непродуктивний.
  5. Гострі респіраторні захворювання, грип, гострі респіраторні вірусні інфекції, доповнені нападами вологого або сухого кашлю.

Постановкою діагнозу займається лікар-терапевт. Він же призначає і розписує схему, як приймати рекомендоване їм ліки.

Бронхолегеневі захворювання краще піддаються лікуванню, якщо застосувати комплексну терапію спільно з імуностимулюючі медикаментами: Ергоферон, Кагоцел, Иммунал або іншими препаратами даного класу, які є в домашній аптечці.

Зміст лікарського засобу

лікиФармакологічні властивості ліків безпосередньо залежать від вхідних компонентів. Основоположним тут є екстракт чебрецю. Він спрямований на надання протимікробної, протизапальної дії. Зі своїм завданням він справляється на відмінно: дбайливо розріджує мокротиння і сприяє її швидкому відходженню.

Фарміндустрія пропонує пацієнтам, які не можуть в дорозі впоратися з недугою іншим способом, Бронхикум пастилки від кашлю. Систематичні напади закашліванія на початковій стадії і неприємне першіння в гортані допоможе прибрати екстракт чебрецю, а за допомогою допоміжних компонентів (підсолоджувача сахарози, спиртового розчину левоментолу, повідону, нейтралізатора лужного середовища діоксиду кремнію, сольового емульгатора магнію стеарату, ЦИНОЛ, жиросодержащей стеаринової кислоти) лікування пройде в більш наочній формі.

Від нападів прояви сухого кашлю прописується солодка мікстура – Бронхикум сироп, завдяки травичці чебрецю стимулюється функціональна здатність бронхіальних залоз. Завдяки допоміжних речовин відбувається процес знезараження. Цьому сприяє: аміачний компонент, вода, що пройшла попередню очистку, розчин етанолу, бензоат натрію, а приємні смакові якості препарат досягаються через натурального рожевого масла, сахарози, фруктози і вітаміну С (лимонної кислоти).

Щоб відкашлювання з мокротою при вологому кашлі проходило швидше, лікарі рекомендують Бронхикум еліксир. Інструкція говорить, що до складу без рецептурного препарату входить екстракт чебрецю і коріння первоцвіту. Доповнюють його консервант натрію бензоат, вода попередньо очищена і підсолоджувачі (сахароза, глюкоза).

Поблажливо надходить Бронхикум ТП з дихальними шляхами, мінімізуючи набряк слизової бронхів, розширюючи їх просвіт, що полегшує симптоматичне перебіг хвороби.

Побічні дії, протипоказання до рекомендацій медичного препарату

Виробник в анотації вказує на спектр побічних дій, які може надати медикамент. З огляду на рослинної основи він передбачає алергічну реакцію, аж до набряку Квінке. Якщо з’явилися перші ознаки нездужання, свербіж шкіри, кропив’янка, утруднене дихання, то потрібно негайно прийняти антигістамінний препарат (Зіртек, Цетрин, Супрастин або ін.).

Використання Бронхикум від кашлю заборонено:

заборонено

  1. При індивідуальній непереносимості підсолоджувача фруктози.
  2. При недостатній кількості в організмі ферментів сахарози.
  3. При індивідуальній непереносимості будь-якого одного хімічного становить медикаменту.
  4. При хронічних захворюваннях нирок, печінки з супутніми порушеннями їх нормального функціонування.
  5. Неприпустимо застосування Бронхикум сиропу від кашлю дітям молодше півроку.
  6. Неприпустимо застосування таблетки від кашлю дитині дошкільного віку.
  7. При наявності ерозій в шлунково-кишковому тракті протипоказані лікарські засоби, до складу яких входить спирт.

Ігнорування інформації, зазначеної в інструкції, може позначитися на загальному стані хворого. При появі побічного ефекту препарат негайно скасовується.

Чи доцільно продовжувати приймати сироп від кашлю Бронхикум, може визначити лікар.

схема призначення

Варіанти застосування медикаменту залежать виключно від симптоматичного перебігу хвороби, переваг пацієнта, а також його віку.

Мікстура від кашлю (сироп) призначається і розписується за наступною схемою:

  1. Для дорослих і підлітків від 12 років – 30 мл на добу = 3 * 10мл.
  2. Від 6 до 12 років – 15 мл на добу = 3 * 5 мл.
  3. Від 2 до 6 років – 10 мл на добу = 2 * 5 мл.
  4. Від 6 місяців до 24 місяців – 5 / 7,5 мл на добу = 2/3 * 2,5 мл.

Один з мінусів сиропу Бронхикум – протипоказання немовлятам до півроку. Таким пацієнтам доведеться підшукати аналоги.

Бронхикум З пастилки інструкція із застосування рекомендує дотримуватися добової дози виходячи від віку пацієнта:дитина

  • від 6 до 12 років – 3р. * 1 пастилці;
  • від 12 і старше – 3р. * 2 пастилці.

Бронхикум ТП еліксир призначають до шести разів за 24 години дорослим. Маленьким дітям від 24 місяців і до 6 років дають по половині чайної ложки тричі на добу. Рекомендується його запивати невеликою кількістю води, тому що в його склад входять спирти.

Тривалість лікування, враховуючи перебіг хвороби і її симптоматику, визначає лікар-терапевт, під наглядом якого здійснюється терапія.

Розглянемо застосування ліків в період виношування плоду і вигодовування малюка.

Всі перераховані вище форми препарату містять етанол – спирт, який може стати об’єктивною причиною внутрішньоутробного розвитку у дитини аномалій. Отже, приймати Бронхикум при вагітності протипоказано у вигляді сиропу і еліксиру.

Рослинні пастилки Бронхикум також не рекомендується застосовувати для лікування кашлю вагітним і годуючим матусям, вони зроблені на основі левоментолу. У даній ситуації краще всього використовувати дитячий варіант, який не має виражених побічних ефектів, під торговою назвою – Немовля збір.

Альтернативні лікарські засоби. При виборі препарату, яким планується вилікувати виснажливий кашель, відвідувачі аптечних пунктів звертають увагу на головне, основне речовина.Ефективними терапевтичними лікарськими засобами – аналогами Бронхикум З сиропу, мають схожий набір фармакологічних властивостей, є:

Лазолван

  • Лазолван;
  • Гербіон;
  • Аскор;
  • Флюдітек і інші препарати, які надають відхаркувальну, муколітичну дію.

Всі зазначені аналоги знаходяться приблизно в одному ціновому діапазоні, але ніяк не дешевше.

Умови зберігання. Купуючи Бронхикум таблетки, рекомендуємо звернути увагу, чи не вийшла термін придатності, це можна подивитися на коробці. Задовільну упаковку зберігати необхідно в темному місці, обов’язково сухому і при навколишнього кімнатній температурі повітря від +15 до +25 градусів. Офіційний і допустимий термін зберігання препарату в первісному вигляді становить 36 місяців.