3 дієвих рецепта з часником від кашлю



Кашель – один з найбільш поширених ознак запального процесу, роздратування або спазму гортані або верхніх дихальних шляхів. Молоко з часником від кашлю – дієвий рецепт народної медицини. Однак симптом може бути пов’язаний з ГРВІ, застудою, грипом, курінням, астмою, туберкульозом або раком легенів, що потрібно враховувати при самолікуванні.

Особливості лікувальних компонентів

часник

Існує безліч спецій і овочів, які використовуються при респіраторних хворобах разом з медикаментами. Часник має антимікробні властивості, які допомагають при кашлі, викликаному грипом і застудою. Вважається, що поєднання корисних речовин впливає на причину хвороби.

Обидва компоненти доповнюють характеристики одне одного:

  • молоко є живильним середовищем для розчинення жирів, які допомагають заспокоїти біль в горлі і відновити слизові оболонки;
  • часник містить аліцин, який відповідає за антибактеріальні властивості. При додаванні в молоко складу даної речовини стабілізується.

Козяче і коров’яче молоко давно застосовуються в харчуванні за рахунок багатого вітамінного і мінерального складу, а також в лікуванні багатьох захворювань. Молочні амінокислоти допомагають загоєнню слизових оболонок і пом’якшують тканини в горлі, знижують ознаки роздратування.

Часник від кашлю вважається потужним антимікробну компонентом і стимулятором імунітету, визнаним офіційною медициною поряд з настойкою ехінацеї.

Особливості народних методів лікування

На ранній стадії будь-якого захворювання, при перших ознаках першіння в горлі, набряку носоглотки і покашлюванні можна спробувати народний рецепт. Якщо інкубаційний період інфекції упущений, не можна покладатися тільки на домашні засоби. Часник, мед і молоко можуть прискорити процес загоєння і зняти запалення.

Грип, бронхіт та ГРВІ завжди супроводжуються кашлем. Молоко з часником – популярний рецепт з часів Аюрведи. Воно виступає каталізатором, який багаторазово підсилює ефект трав і рослин. Молоко збільшує чесночное вплив на імунітет.

Особливі властивості часнику:

чесночек



  1. Допомагає позбутися від небажаних токсинів в організмі за рахунок активації ензимів печінки.
  2. Містить селен, який є одним з мінералів для підтримки імунної функції.
  3. Володіє седативними властивостями, покращує сон, необхідний для повноцінного одужання.
  4. Протизапальними речовинами впливає на тканини, знижуючи набряклість слизових.
  5. Вплив на лімфоток допомагає виводити загиблі віруси і бактерії з організму, усуває залишкову інфекцію.
  6. Сірка пригнічує активність багатьох мікробів, є частиною незамінних амінокислот для відновлення клітин.

Перераховані функції допомагають зміцнити організм в боротьбі з хворобою, симптомом якої є кашель.

Часто в молоко і часник додають мед, який або входить до складу, або приймається додатково. Продукт стимулює роботу слинних залоз і вироблення слизу бронхами, ніж знижує роздратування в горлі і перешкоджає опускання інфекції з носоглотки до легень.

На тлі постійного прийому меду виробляються речовини, які пригнічують активність кашльового центру.

Особливості приготування лікувальних складів

ніж

Часник подрібнюється за 10 хвилин перед додаванням в молоко для збереження корисних якостей. Молоко не повинно бути гарячим, так як температура знищить антибактеріальні та противірусні властивості, знизить кількість аллицина.

Для приготування лікувального і підтримує організм складу необхідно взяти склянку молока, дві столові ложки меду, зубчик часнику, чайну ложку вершкового масла.

Поєднання чотирьох компонентів має антиоксидантні, антибактеріальними, противірусними та заспокійливі властивості:

  1. Для полегшення дихання під час кашлю потрібно закип’ятити два-три зубчики часнику в склянці води, додати чайну ложку орегано. У остигнула масу додати трохи меду і молока, щоб полегшити симптоми кашлю. Товчений часник з гвоздиковим маслом або просто ложка меду допомагають від болю в горлі.
  2. Інший рецепт пропонує подрібнити десять зубчиків часнику на 500 мл молока і 250 мл води. Додаванням 2-3 чайних ложок цукру забезпечується більш приємний смак і швидкість впливу складу. Суміш тримати на слабкому вогні з безперервним помішуванням до уварювання наполовину, подавати в гарячому вигляді.
  3. Рецепт ліки проти сухого кашлю передбачає об’єднання цибулевих рослин з молоком. Половину цибулини і часник середніх розмірів дрібно порізати і додати в киплячу каструлю з молоком до розм’якшення. Потім в суміші розчинити три столових ложки меду, приймати щогодини по столовій ложці.

Вважається, що вживання молока сприяє виробленню слизу, нежиті і збільшення кислотності крові. Однак комбінація від кашлю з медом або часником дозволяє використовувати його емульгуючі властивості і жири для імунітету і відновлення горла.