Напевно багатьох дітей мами позбавляли від застуди за допомогою жиру – гусячий, борсуковий, ведмежий і собачий жир від кашлю здатні побороти захворювання, а також позбавити дитину від мокротиння та інших ускладнень хвороби. Особливо часто батьки говорять дітям пити собачий жир при кашлі – і це правильно, адже такий продукт багатий мінералами, вітамінами А, Е і групи В, амінокислотами і деякими видами мікроелементів. Якщо ви прихильник народного лікування кашлю у дитини, можна спробувати подолати його за допомогою цього продукту, який є відмінним протизапальним засобом при дитячому кашлі.
Які хвороби лікує жир, і яке його дію на організм
Китайські медики називають собак «гарячим продуктом», який здатний знищувати холод з тіла людини.
На даний момент за допомогою собачого жиру можна вилікувати багато захворювань, так як сфера його використання досить широка:
- продукт швидко і ефективно лікує кашель, а також справляється з таким хворобами, як запалення легенів, пневмонія, бронхіт і туберкульоз (давати ліки хворому можна навіть без показань лікаря, так як у нього немає протипоказань до використання);
- собачий жир вважається прекрасним антисептиком, а тому цей продукт надає бактерицидну і загоює властивість на подряпини, рани, порізи і тріщини шкіри;
- так як продукт наділений зігріваючу дію, за допомогою нього можна лікувати суглоби і ревматичні захворювання.
Але все ж ліки найкраще себе зарекомендувало при лікуванні кашлю у дітей. Батьки, чиї діти пили його при застуді, відзначають, що він набагато швидше справлявся з хворобою і мокротою, ніж сучасні аптечні препарати.
Як діє жир? Оскільки продукт наділений відмінними зігрівальні властивості, він сприяє швидкому відходженню мокротиння, переводить сухий кашель на вологий, знімає роздратування в горлі, а також пом’якшує його слизову оболонку. Завдяки відсутності протипоказань, використовувати його можна і без призначення лікаря.
Як проводиться лікування кашлю у дітей
Для лікування підлітків, чий вік перейшов 10 років, приймати собачий жир всередину дозволено. Для цього продукт коштує нагріти на плиті або дати прогрітися при кімнатній температурі, після чого давати дитині по 1 ложці під час їжі.
Так як продукт не наділений відмінними смаковими якостями, його можна додавати в їжу.Наприклад, це може бути:
- намазування жиру на хліб;
- додавання в молоко, суп, друге або чай;
- Макану в трохи солоний жир хліба, наслідках булочок або оладок.
Головне, не переборщити з кількістю продукту, адже це все-таки ліки. Уже через 1-3 дні кашель у хворого стане тихіше, а самопочуття помітно покращиться.
При лікуванні дітей жиром використовувати ліки не рекомендується – робити це потрібно тільки в тому випадку, якщо у дитини можливий розвиток серйозних хвороб, таких як запалення легенів або туберкульоз.