Багато батьків цікавляться, Беродуал і Аскор можна поєднувати. Ці препарати призначаються для лікування кашлю. Часто у дітей переохолодження або ж невилікуваний нежить стає причиною розвитку бронхіту або інших захворювань бронхо-легеневої системи. Для лікування цих патологій використовуються різні медикаментозні препарати: для перорального застосування, а також для інгаляцій.
Особливості препарату Беродуал
Беродуал – це противокашлевой препарат, який можна придбати в формі спрею або розчину для приготування інгаляцій. Він сприяє зменшенню вираженості нападів, а також може повністю усувати їх. Це сильний комбінований бронхолитик з вираженим антибактеріальну дію, який краще застосовувати при наявності сухого кашлю.
Інгаляції беродуалом відмінно розслаблюють мускулатуру дихальних органів.
Існують такі показання до використання засоби:
- гострий, хронічний або обструктивний бронхіт;
- підготовка дихальної системи до застосування тих лікарських препаратів, які можуть викликати алергію;
- бронхіальна астма;
- інші патології дихання, які супроводжуються важким відходженням мокротиння.
Беродуал забезпечує досить швидкий ефект, так як починає діяти вже через 15 хвилин після прийому. Препарат впливає саме на бронхи, при цьому в газообміні він не бере. Ліки відмінно підходить для комплексної терапії. Дозволяється воно навіть для комплексної терапії, так як має хорошу взаємодію з багатьма медикаментозними засобами.
Однак є і певні протипоказання для інгаляції беродуалом: складні патології серця і судин (інгаляції дозволені), непрохідність шийки сечового міхура, глаукома, муковісцидоз, період вагітності і вигодовування грудьми, цукровий діабет, дитячий вік (до 6 років).
Особливості препарату Аскор
Аскор сприяє розрідженню мокротиння, виробляє відхаркувальний ефект. Він здатний розслабляти мускулатуру бронхів, тому забезпечує попередження спазму. Діючі компоненти кошти розширюють коронарні судини і бронхи, тому прохідність органів дихання поліпшується. Аскор при правильному застосуванні збільшує життєву ємність легенів. Бронхіальні залози активізуються.
Показанням до застосування є:
- бронхіальна астма;
- обструктивний бронхіт;
- трахеобронхит;
- запалення або емфізема легенів;
- коклюш;
- пневмоконіоз;
- муковісцидоз;
- туберкульоз (підтверджений або непідтверджений гістологічним аналізом).
Однак і у цих ліків є певні протипоказання. Наприклад, важкі патології серця і судин: міокардит, аритмія, стрибки тиску, аортальнийстеноз. У деяких випадках препарат сприяє розвитку гіпокаліємії. Також небажано приймати Аскор при захворюваннях шлунка і кишкового тракту (засіб може погіршувати перебіг виразки).
Не варто пити ці таблетки, якщо у людини недостатність функціональності нирок і печінки, присутні ендокринні патології (цукровий діабет, гіпотиреоз). Не рекомендується Аскор і при глаукомі.
спільне застосування
Багатьох користувачів цікавить питання про те, чи можна застосовувати ці два препарати одночасно. Будь-які лікарські засоби можна використовувати тільки після узгодження з лікуючим лікарем. Аскор і Беродуал – це сильні лікарські засоби, здатні надавати значне навантаження на серце і судинну систему.
При наявності у людини сильних нападів кашлю інгаляції з беродуалом допомагають швидше очистити дихальні шляхи, пом’якшити їх, вивести мокроту. Однак цей препарат використовується ще і як антибіотик, тому знижує імунні сили організму. Надалі при будь-яких простудних захворюваннях лікування буде ефективним тільки із застосуванням цього засобу.
Що стосується Аскор, то вона надає м’якшу, щадне дію, допомагає усунути мокроту і застосовується як додатковий метод терапії. Для використання разом ці препарати не завжди дозволені.
Для цього існують такі причини:
- Так як в складі цих коштів є сальбутамол, то вони підсилюють дію один одного. Це збільшує ризик розвитку побічних ефектів.
- Застосування представлених ліків з іншими препаратами від кашлю можуть спровокувати застій мокротиння в бронхах, а також легких, важке її виведення.
- Сальбутамол провокує розвиток гіпокаліємії, що негативним чином позначається на серцевої системі.
Щодо Беродуала і Аскор з приводу того, чи можна поєднувати ці препарати, слід обов’язково консультуватися з лікарем. Він краще знає особливості їх дії, а також індивідуальні особливості організму пацієнта.