Люди звикли довіряти народній медицині, звертаючись за допомогою до дарів природи, тому розглянемо питання про те, чим корисний гусячий жир при кашлі. Поява симптомів бронхолегеневої хвороби має насторожити людину і стати сигналом для звернення до фахівців. Усувати наслідки простудного захворювання слід за допомогою комплексної терапії. Не існує унікального еліксиру або «чарівної таблетки», випивши які, відразу ж відбувається зцілення. Беручи прописані лікарем препарати, пацієнт бореться з першоджерелом недуги, а гусяче сало – засіб, що надає імунізують дію на весь організм цілком.
Лікування кашлю гусячим жиром
Використання тваринних жирів в якості ефективних лікарських засобів визнано і схвалено як пацієнтами, так і лікарями. Це джерело корисних для організму речовин легко засвоюється їм, має незначний перелік протипоказань, дозволений для призначення дітям, тому вважається одним з найбезпечніших народних засобів при кашлі.
Застосовують гусяче сало як зовнішньо, так і внутрішньо, в залежності від поставлених цілей. Лікування зовнішнім способом передбачає розтирання. Втираючи даний засіб в шкірні покриви, досягається зігріваючий ефект, який допомагає побороти мокрий і сухий кашель. Цей метод нормалізації організму активно застосовується немовлятам, так як ефективний і нешкідливий.
Для досягнення великих результатів жир змішують з наступними компонентами:
- З горілкою. Невелика кількість спирту з’єднують з гусячим салом. Маслянисту суміш ретельно втирають в хребетну область і грудину. Потім щільно загортають теплим рушником. Зігріваючий компрес рекомендується тримати близько півгодини, зайнявши становище лежачи.
- З бджолиним воском. Застосування при кашлі лікувальної основи з жиру гусака і воску позитивно впливає і вимагає мало витрат. Дану суміш у співвідношенні 1: 4 (сало до воску) також використовують для розтирання.
Щоб легше відбувався процес з’єднання інгредієнтів, жирок попередньо трохи нагрівають на водяній бані.
Корисними і імуностимулюючі якостями володіють тваринні жири, якщо їх вживати.
У поєднанні з наступними компонентами вони допомагають при кашлі:
- З лимоном. Вибираємо найкрасивіший стиглий лимон і варимо його протягом 15 хвилин. Для відвару потрібно таку кількість води, щоб після приготування фрукта залишилося не менше 0,3 л. У готову основу додаємо 3 столові ложки без гірки гусячого жиру. Еліксир здоров’я слід приймати по 1 столовій ложці три рази на добу відразу ж перед їжею.
Лимонний сік – кислота, тому великі проміжки між прийомом ліків і їжі можуть завдати шкоди слизовій шлунка.
- З цибулею. Для зілля береться маленька головка, дрібно кришиться і з’єднується з незначною кількістю жиру гусака. Приймати гримучу суміш необхідно вранці строго натщесерце або після вечері через 6 годин.
Прості інгредієнти в сукупності дають відмінний оздоровчий результат людському організму.
Яка користь від гусячого жиру при нападах кашлю
Збалансований склад жиру гусака надає лікувальні властивості. У нього входять необхідні для всього живого жирні кислоти – Омега-3 і Омега-6. Правильна робота системи людських органів безпосередньо залежить від наявності або відсутності в них даного комплексу.
Що він нам дає:
- Веде активну боротьбу із запальними процесами і алергічними проявами на елементи навколишнього середовища. Зокрема, ліноленова і стеаринова кислоти сприяють зменшенню симптоматичного течії вищеозначених проблем, полегшуючи роботу дихальної системи.
- Продуктивно справляється з бактеріальною мікрофлорою, яка має прямий вплив на появу нападів кашлю. За цю функцію відповідає пальмітинова кислота.
- Пригнічує окислення за допомогою багатого переліку вітамінів і корисних амінокислот. Завдяки їм нормалізується функціонування клітинної системи і мінімізується гипоксическое прояв.
- Сприяє зміцненню імунітету. Крім лікарського втручання, що входить до складу гусячого сала арахідонової кислоти нормалізує роботу імунних реакцій організму: рани швидше загоюються, рідше відбувається проникнення всередину інфекції.
- Завдяки великому комплексу корисних властивостей жирів, судинна система стабільно функціонує, стінки клітин, мембрани зміцнюються.
Інформація, що міститься в природному компоненті джерело вітамінів, макро- і мікроелементів забезпечує захисну функцію організму нарівні з багатьма аптечними препаратами.
Сало гусей і кашель у дітей
Використовувати гусячий жир від кашлю дитині допустимо, і застосування жирів в якості природного лікарського засобу для дітей дозволено фахівцями. Вони можуть бути нанесені як у вигляді компресу або суміші для розтирання, так і використовуватися в якості їстівного зілля.
Традиційно розтоплений компонент втирається в шкіру круговими рухами в області горла і грудної клітини. При сильному кашлі в суміш додають спирт і роблять зігріваючий компрес. Лежати під теплою ковдрою слід протягом години.
Діти – активні двигуни, тому час для проведення процедури краще підгадати, коли у дитини настає денний сон.
Маленького пацієнта складно змусити щось з’їсти, особливо, якщо це стосується ліків. Як приклад пропонуємо найменш противний склад ефективного народного рецепта на базі гусячого жиру.
Для ліки потрібно взяти в рівних частках: натуральний мед, жир, какао-порошок, сік алое. Потім змішати інгредієнти і поставити на слабкий вогонь, довівши до однорідної маси.
Отриманий склад слід додавати в молоко кімнатної температури і приймати вранці і ввечері.
Незважаючи на унікальність дару природи і його головна перевага – відсутність протипоказань, з особливою уважністю і обережністю допускається застосування гусячого жиру всередину людям з надмірною вагою і підвищеним рівнем холестерину.