Починаючи з нового літочислення, люди використовували трави і рослини в лікувальних цілях. З огляду на сучасну індустрію з виготовлення лікарських препаратів, багато хто з них і сьогодні мають основу цих же дарів природи, проносячи знання крізь століття… Проводяться нові лабораторні дослідження, що знаходять корисні властивості і розробляють різні сполуки для посилення ефективності. Проблемою, нагальною для всіх чоловіків, рано чи пізно стає ослаблення або втрата чоловічої сили, що руйнує звичні підвалини життя і призводить до дисонансу. Існує безліч натуральних рослинних засобів для підвищення потенції та зцілення статевих недуг, одним із таких є трава дубровник. Детально розглянемо склад і дію на статеву міць цього продукту.
Склад і корисні властивості трави дубровник
У стеблі, листках і суцвітті рослини містяться такі компоненти:
- вуглеводи;
- іридоїди;
- дитерпеноїди;
- стерини та холін;
- вітамін С і аскорбінова кислот;
- гіркі та дубильні речовини;
- флавоноїди;
- ефірні олії, що мають структурний актив, який складається з каріофіллену, пінену, борнілацетату, борнеолу, камфену, ізоамілового спирту, ізопаперіаналу;
- Залізо, кальцій, калій, різні амінокислоти.
У кореневій системі містяться найкорисніші дубильні речовини.
Вуглеводи з трави дубровника унікальні тим, що є здоровим поживним елементом для серця і серцевого м'яза, забезпечуючи киснем і достатнім кровопостачанням. Іридоїди мають антисептичну, протизапальну дію, захищають організм від проникнення хвороботворних бактерій та інфекцій.
Дитерпеноїди є панацеєю за наявності в анамнезі виразкових уражень шлунка і дванадцятипалої кишки, ентероколіту. Також мають закріплювальний ефект, що вельми корисно в разі діареї. Стерини і холін розчиняють атеросклеротичні бляшки, сприяють виведенню шкідливого холестерину, шлаків і токсинів.
Вітамін С і аскорбінова кислота є природним антибіотиком, зміцнюють роботу імунної системи і беруть участь у кровотворенні, насичуючи організм. Гіркі та дубильні речовини безпосередньо впливають на хорошу діяльність статевої системи, гормональний фон і загальне самопочуття.
Флавоноїди активно підвищують міцність і еластичність судин і капілярів, особливо в поєднанні з аскорбіновою кислотою. Також підвищують згортання крові та збагачують її еритроцитами.
Багатющий підбір ефірних олій сприятливо впливають на зупинку крові, знеболюють і дають регенерацію клітинному складу. Залізо підвищує гемоглобін, насичує лімфу корисними елементами, що прекрасно позначається на репродуктивній системі, лікує чоловіче безпліддя.
Кальцій зміцнює кістки і кістковий мозок, зубну емаль, стінки шлунка і шкірні покриви. Калій збагачує серцево-судинну систему, забезпечуючи нормальну роботу головної артерії організму.
Трава дубровник дуже ефективна в боротьбі з багатьма захворюваннями, а також є тією необхідною підтримкою для внутрішнього складу людських органів. Цей дар природи чудовий сечогінний засіб, разом із сечею виводяться шкідливі токсичні речовини при діагностованому ревматизмі, а також сечову кислоту при подагрі.
Вплив дубровника на чоловіче здоров'я та потенцію
Фільтрувальні властивості дубровника дають змогу підтримувати простату і передміхурову залозу в прекрасному здоровому стані, а в разі простатиту й аденоми сприяє якнайшвидшому зціленню, що практично відразу позитивно впливає на потенцію чоловіка.
Стабілізація кровообігу завдяки флавоноїдам, залізу і корисним вуглеводам допомагає крові приливати до члена, що дарує міцну тривалу ерекцію. А стерини, очищаючи судини від шкідливих атеросклеротичних бляшок і шкідливого холестерину, сприяють нормалізації роботи сечостатевої системи представників сильної статі людства.
Відновлюючи потогінну функціональність, розкриваються пори, і шкіра стає м'якою та еластичною, що активізує природні чоловічі феромони та посилює сексуальний потяг.
Завдяки арсеналу ефірних олій стабілізується репродуктивна функція, плідне живлення органів малого таза дає поживні елементи статевим секреціям, що покращує кількісний і якісний склад сім'яної рідини, посилюючи рухливість сперматозоїдів.
Трава дубровника ефективна в разі статевих інфекцій, маючи знеболювальну й антисептичну дію, її екстракт знімає набряклість і знижує запальні процеси, блокуючи їх повністю… А сечогінний ефект допомагає швидко вивести хвороботворні бактерії і зняти біль під час сечовипускання.
Іридоїди підвищують рівень тестостерону, стабілізують показники у представників сильної статі вікової категорії 45+, що дуже важливо саме в цій частині, адже оновлення клітин сповільнюється, а гормональний фон слабшає, що призводить до стресів і депресивних станів, які посилюють і без того ослаблену потенцію.
Рецепти на основі трави дубровника та особливості застосування
З огляду на особливості цієї рослини, на основі трави дубровника, як правило, готують настоянки і відвари. Розглянемо найдієвіші способи приготування засобів для підвищення потенції:
- Настоянка №1 готується на основі горілки, об'ємом 500 мілілітрів, у яку слід всипати подрібнений збір трави дубровника в кількості 50 грамів. Щільно закрити ємність і настоювати протягом 5 діб у темному місці. Приймати перед їжею по 30 крапель розводити в половині склянки прохолодної води.
- Настоянка номер два ідентична першій, тільки замість горілки ми беремо коньяк і витримуємо три доби. Схема прийому ідентична. Курс лікування не повинен перевищувати 21 дня.
- Відвари готуються різноманітними методами:
Відвар №1 готується так: 5 чайних ложечок сухого екстракту дубровника залити склянкою киплячої води. Після закривають щільною тканиною і дають настоятися протягом 45 хвилин. Наступним кроком процідити готовий продукт і впроваджувати всередину по 50 мілілітрів перед прийомом їжі не більше чотирьох разів на добовий раціон.
Відвар №2 змішати по столовій ложці дубровника, лепехи болотної та деревію. Отриманий збір помістити в емальований посуд і залити 0,5 л. гарячої води і кип'ятити на повільному вогні тривалістю не більше 20 хвилин. Потім зняти з плити, щільно закрити кришкою, обернути рушником і дати настоятися протягом 4-5 годин. Отриману масу слід вживати один раз на день по половині гранованої склянки в будь-який зручний для прийому час.
Відвар №3. Для приготування потрібно по 20 грамів сухої сировини: кропиви, дубровника і собачої кропиви. Змішати всі інгредієнти, залити холодною водою об'ємом 0,7 літра і поставити на водяну баню. Довести до кипіння, зняти з вогню, закрити кришкою й укутати на добу. Після процідити і пити по 50 грамів вранці та ввечері після прийому їжі.
Протипоказання та побічні ефекти
Суворих протипоказань трава дубровника не має, є тільки деякі обмеження:
- Наявність алергічних реакцій на будь-який з компонентів складу, потрібно просто знизити концентрацію рослинного екстракту.
- У разі виявлення непереносимості інгредієнтів, проконсультуйтеся з фахівцем.
- Печінкова недостатність, а також порушення роботи жовчовивідних шляхів.
- Під час загострення виразкових хвороб шлунка і дванадцятипалої кишки.
- Холецистит, у разі виявлених в органі великих каменів.
При недотриманні дозування і часу прийому засобів на основі трави дубровника можуть виявитися такі побічні ефекти:
- нудота, блювота;
- больові процеси в ділянці живота;
- печія;
- кишкові розлади, супроводжувані проносом;
- висип, свербіж, подразнення шкірних покривів.
Для пацієнтів з ожирінням краще відмовитися від вживання дубровника, оскільки він здатний посилювати апетит, що поглиблює набір зайвої ваги і може нашкодити статевій силі.