До яких наслідків призводить куріння при астмі



Астма і куріння – це таке поєднання, яке, впливаючи на організм людини, значною мірою погіршує його життя. У медицині бронхіальна астма є серйозним хронічним захворюванням, від якого страждають люди різних вікових категорій. Пристрасть до куріння зазвичай отримується в юності. Вперше взявши в руки сигарету, людина не має поняття про те, скільки неприємностей вона йому принесе. Адже хвороба приходить не відразу, а через деякий час. Тим більше люди не знають, чи можна палити при астмі.

З чим доводиться зіткнутися хворому курцеві

Електронна сигарета

Дія нікотину сильно погіршує цю хворобу. Тютюновий дим, поступаючи в дихальну систему, провокує задуха внаслідок звуження бронхів, де утворюється підвищена концентрація слизу, набряк і спазм.

Сучасна медицина категорично забороняє куріння при астмі. У людини, яка палить, страждає таким серйозним недугою, все лікування стає більш складним і дорогим, а напади зменшаться за рахунок шкідливої ​​звички.

Проблеми можуть виникнути навіть при регулярному присутності в суспільстві курящих. Тому як пасивне куріння і вдихання нікотину ще більше погіршує стан хворого.

Люди, хворі цієї неприємної хворобою, просто не усвідомлюють, з якими страшними наслідками їм доведеться зіткнутися. Особливо це стосується вагітних жінок, батьків, які мало замислюються про майбутнє своїх дітей.

Найбільшою помилкою багатьох хворих є небажання відмовитися від шкідливої ​​звички, а це може привести до летального результату. Тютюновий дим в рази збільшує курцям частоту і тривалість нападів, які без прийому фармацевтичних препаратів не проходять. Любителів шкідливої ​​звички не лякають фрази, які можна побачити на пачці з цигарками: «Міністерство охорони здоров’я попереджає» або «Куріння вбиває».

Людина, що страждає від нападів астми, повинен набагато частіше за допомогою звертатися в швидку.

У дорослого населення ця хвороба проявляється поступово. Тривалість нападів може тривати від хвилин двох і до декількох годин. В результаті хворий отримує огидне самопочуття, повну розбитість і до того ж головний біль. Такий взаємозв’язок поганої звички і важкої хвороби викликає у людини постійні і болісні напади.

Як слід поводитися з виниклою проблемою

запаморочення



Якщо вже поставлений діагноз бронхіальна астма, то відмова від нікотину – це обов’язкова умова, яку потрібно дотримувати хворому.

У той же час, прийнявши рішення кинути курити, людина повинна бути готовою до того, що хвороба відразу не припиниться і якийсь час будуть продовжувати виникати неприємні наслідки у вигляді наступних проявів:

  1. Посилений кашель.
  2. Запаморочення.
  3. Тремтіння рук.
  4. Дратівливість.
  5. Розлад апетиту.
  6. Погіршення сну.
  7. Зниження працездатності.

Тут дуже важливо буде зберігати спокій і не впадати в паніку, а за допомогою звернутися до висококваліфікованої фахівця, який знайде вихід з ситуації, що склалася.

Найкраще кидати шкідливу звичку під наглядом лікаря.

Тільки через 5 років людський організм може стати на шлях відновлення. Приклавши волю і старання, можна домогтися гарних результатів.

Астматикам, які кидають куріння, не зашкодять щоденні заняття фізкультурою. Крім вищесказаного, пацієнт, що страждає нападами астматичного характеру, повинен дотримуватися суворе дієтичне харчування.

Завдяки сучасним технологіям, винайдені електронні тютюнові вироби, які менш небезпечні для здоров’я людини, ніж звичайні. Їх ще називають вейп, вони відрізняються від звичної тютюнової продукції тим, що всередині пристрою нагрівається рідина, яка перетворюється в пар, який не містить канцерогени і чадний газ. Тому вважається, що вони більш безпечні. Винахідники подбали про те, щоб людина, що палить, який захворів на астму, не відчував підвищений дискомфорт, розлучаючись з цією шкідливою звичкою.

Які хвороби провокує куріння

Біль у грудях

Навіть щодо здорова людина, яка починає курити, повинен усвідомлювати, наскільки це пристрасть може погіршити його самопочуття.

Можливо, з часом людина і зрозуміє, як він шкодить своєму організму в цілому, але вже буде пізно, так як, окрім астми, куріння провокує у людей такі проблеми, як:

  • розвиток бронхіту;
  • рак легенів;
  • задишку;
  • неприємний запах з порожнини рота;
  • збільшується навантаження на серце, а це серцева недостатність.

  Діти батьків, які палять набагато частіше схильні до:

  • простудних захворювань і ГРВІ;
  • розвитку бронхіальної астми;
  • відставання від однолітків у розумової і фізичної формі;
  • з’являються проблеми в поведінці.

Куріння і астма забирають у людини життя, дихання на повні груди і засоби. Так чи варта ця шкідлива звичка таких жертв, щоб знущатися над організмом, який і без того має вже серйозні порушення, і при цьому доплачувати тютюновим компаніям, збільшуючи їх добробут?

Бронхіальна астма і куріння не тільки ускладнюють життя самої людини, а й від цього ще страждає його близьке оточення. Кількість хворих людей на цю хворобу не зменшується, а йде по наростаючій.

На завершення можна сказати, що куріння при розвитку бронхіальної астми варто кинути заради продовження життя.