Правила застосування собачого жиру при туберкульозі



Собачий жир – універсальний засіб для позбавлення від симптомів багатьох захворювань. Завдяки поліненасичених мікроелементам, великого комплексу вітамінів різних груп в складі цього народного препарату, ефективність такого методу досить висока. Використовувати собачий жир можна навіть при серйозному захворюванні, такого як туберкульоз. Але необхідно пам’ятати, що призначити подібне лікування можна лише після консультації з лікарем. Навіть натуральні засоби можуть нашкодити, якщо застосовувати їх без відповідних навичок і не враховувати медичні показання.

Застосування: собачий жир при лікуванні туберкульозу

собачий жир

Небезпечна недуга туберкульоз прийнято лікувати антибіотиками і комплексами вітамінних добавок, які зміцнюють імунітет. Але не рідкісні випадки, коли при тривалому курсі людський організм встигає адаптуватися до лікарських засобів, ефект від їх застосування практично зникає. У таких ситуаціях навіть досвідчені, кваліфіковані лікарі радять купити собачий жир і вдатися до народної медицини, звичайно, під їх чуйним керівництвом.

Собачий жир забезпечує:

  1. Підвищення імунітету.
  2. Позитивний ефект для системи органів дихання.
  3. Пацієнту легше впоратися з нападами кашлю.
  4. Прогріває легені.

Користь від собачого жиру для тривалого лікування туберкульозу не менше, ніж якщо приймати борсуковий. Курс лікування необхідно починати якомога раніше. Якщо хвороба перейде в хронічну форму, то позбутися від недуги буде практично неможливо. Рекомендовано проводити комплексне лікування: народний засіб можна вживати в їжу або робити легкий масаж з розтиранням. При цьому від регулярності залежить багато чого. Якщо з якихось причин, ви перервали курс, а через деякий час продовжили, ефект буде мінімальним.

Але як же правильно пити собачий жир при туберкульозі?

Комплексне лікування жиром при туберкульозі

Комплексне лікування будь-якими народними засобами необхідно проводити після консультації і рекомендацій медичного працівника.

Основні правила: жир



  1. Обов’язково приймати ліки не раніше, ніж за 20-30 хвилин до їжі. Так ліки встигне наситити організм корисними мікроелементами, вбратися в кров. Залишки собачого жиру засвояться спільно з продуктами харчування.
  2. Доза лікарського засобу для прийому всередину – 1 столова ложка для дорослих 2 рази на добу. Для дітей від 3-х до 12 років дозування: – 1 чайна ложка 2 рази на добу.
  3. Набагато легше прийняти його, якщо попередньо розтопити на водяній воді.
  4. Собачий жир не славиться приємними смаковими характеристиками, тому можна розбавити його молоком, додати ложечку меду або вживати вприкуску з окрайцем. Корисні властивості ліки не загубляться.
  5. Для придбання кошти підійде тільки аптека. Купуючи його з рук, пацієнт нічого не знає про склад та умови зберігання. На сертифікованої продукції вказаний термін придатності.

Беручи собачий жир при туберкульозі всередину, не можна забувати про розтираннях. Розчинену на водяній бані рідина остудити до терпимою для людського тіла температури. Розтирати необхідно грудну клітку, лопатки і горло. Засіб акуратно наливається в долоню і втирається масажними, круговими рухами в шкіру. Можна використовувати медичну рукавичку для цих цілей. Після завершення процедури хворий на туберкульоз надягає чисту майку, бажано з бавовни, а поверх – теплий светр або ж закутується в шаль.

При профілактиці захворювань дихальних шляхів собачий жир зіграє важливу роль. Його також необхідно приймати всередину по одній столовій ложці. Курс триває в середньому місяць. При необхідності повтору перерва повинна бути не більше 4-х тижнів. Важливо пам’ятати, що дитині до 3-х років заборонено давати собачий жир всередину. Організм не здатний засвоїти таку кількість жирів.

Якого ефекту очікувати при лікуванні собачим жиром

мікробиПацієнт із захворюваннями дихальних шляхів, який удався до лікування собачим жиром, завжди відзначає загальне поліпшення самопочуття. Комплексне і регулярне взаємодія з антибіотиками дає відчутний результат. Володіючи хорошим антисептичну дію, собачий жир прогріває і заспокоює уражені недугою ділянки тіла. Від багатьох пацієнтів є відгуки, що кашель стає менш інтенсивним, м’яким. І це не міф. Крім цього мокрота починає виводитися набагато легше, без хворобливих відчуттів в легенях і дихальних шляхах.

Але собачий жир – це універсальний засіб лікувальної спрямованості, яке допоможе при супутніх захворюваннях для підняття імунітету і навіть в побутових потребах людини:

  • недолік ваги. Засіб допомагає зміцнити організм, компенсувати нестачу жирової маси;
  • ушкодження шкіри. Сприяє швидкому загоєнню ран, опіків. Також застосовується для реабілітації та відновлення покриву після таких захворювань, як псоріаз, дерматит;
  • болю в м’язах і суглобах. Він здатний допомагати зняти больовий синдром, спазми. Може застосовуватися після важких фізичних навантажень, як засоби для швидкого відновлення;
  • виразка шлунку. Собачий жир має обволакивающим властивістю.

Сфера застосування собачого жиру обширна. Він прекрасно допомагає навіть тим, кому доводиться довгий час перебувати в несприятливих погодних умовах: наприклад, мисливці, моряки, дорожні робітники, сторожа і такдалее Жир захистить шкіру від обвітрювання або обмороження. При туберкульозі засіб не дозволить вилікуватися остаточно, але, купуючи хороший імунітет, можна сподіватися на якнайшвидшу поправку.

Собачий жир: лікувальні властивості і протипоказання

Ефективність лікувальних властивостей собачого жиру доведена століттями використання. Відомий на весь світ фізіотерапевт Карл Трінчер висунув цілу гіпотезу про це чудодійний народному засобі. На доказ фахівець приводив рентгенівські знімки і медичні карти пацієнтів, де можна було побачити позитивну тенденцію в лікуванні після призначення собачого жиру, якщо правильно його дозувати. Але при цьому лікар вказував, що даний метод лікування має проходити під суворим контролем фахівців. Незважаючи на ефективність, існують і заборони на його використання.

застосування жіролеченія

Теорія про ефективність застосування собачого жиру як ліки при туберкульозі має під собою наукове обгрунтування. Одна з кислот, що входить до складу цього народного кошти, за будовою схожа з оболонкою бактерії туберкульозу. Потрапляючи в організм людини, вона «маскується», і паличка Коха починає створювати оболонку вже з цієї кислоти. При цьому життєздатність туберкульозної бактерії знижується.

Рецептів оздоровчих рідин на основі собачого жиру при різних недугах досить багато:

Біль в животі

  1. Пневмонія. 5 лимонів разом з шкіркою пропустити через блендер з такою ж кількістю курячих яєць. Дати настоятися і виділити сік в холодному місці протягом 2-з-х діб. Після цього влити півсклянки коньяку і приправити 1 ложкою меду. В отриману суміш додати 200 г собачого жиру. Приймати по 2 ст. ложки за годину перед прийомом їжі. Суміш зберігати в тарі зі скла.
  2. Виразка шлунку. Довести 1 стакан жиру до рідкого стану, додати по ложці алое, меду (можна порізати часник). Засіб вживати за годину вранці до сніданку і не зберігати в теплому місці.
  3. Підняття імунітету. На гранований стакан собачого жиру знадобиться трохи меду за смаком і алое. Приймати корисний розчин протягом місяця по ложці хвилин за 30-40 перед сніданком, розм’якшивши на паровій бані.

Маленьким хворим до 3-х років можна робити лише розтирання. Необхідно стежити, щоб у дитини не було температури. Втирати засіб можна як в область грудей, так і на стопи малюка. Після чого надіти теплий одяг або укутати в ковдру.

Коли не можна займатися жіролеченіем

Собачий жир – одне з небагатьох немедикаментозних засобів, у якого відсутні побічні ефекти. Але необхідно знати, як приймати правильно собачий жир при туберкульозі. Воно позитивно впливає на всі органи і процеси в організмі.

Існують і протипоказання, яких треба чітко дотримуватися:

  • загострення жовчнокам’яної хвороби, недуг печінки;
  • вагітність (у виняткових випадках призначається нетривалий курс тільки лікарем);
  • лактація;
  • алергія і індивідуальна непереносимість.

При деяких факторах собачий жир може не завдати шкоди, тільки й користі від його застосування не буде абсолютно. При захворюваннях необхідно керуватися тільки порадами медпрацівників.