Ефективні та безпечні народні засоби від кашлю при вагітності



Для жінок в положенні застуда може виявитися справжнім випробуванням, тому, щоб мінімізувати можливі збитки для малюка замість медикаментів, використовуються перевірені народні засоби від кашлю при вагітності. Лікарі неодноразово повторюють, наскільки важливо не допускати прогресування симптому, і рекомендують майбутнім матусям лікуватися в домашніх умовах ефективними народними способами. Єдине, терапію попередньо потрібно узгоджувати з медиком.

Корисні відвари

Ромашка

Чим лікування кашлю при вагітності народними засобами відрізняється від використання різноманітних препаратів? Відповідь досить проста: перший варіант передбачає застосування натуральних речовин. Звичайно, в запущених випадках народні методики будуть малоефективними, однак на початковому етапі захворювання вони нададуть величезну користь як майбутній мамі, так і формується плоду.

Коли турбує кашель при застуді, необхідно вживати рідину у великій кількості. Це може бути і звичайна вода, і різноманітні настої, чаї, морси. Лікарські рослини повинні бути максимально безпечними, тому попередньо варто переконатися у відсутності алергії.

Як вилікувати кашель при вагітності?

Стануть в нагоді такі рецепти:

  1. Молоком (3 склянки) заливається в’ялений інжир (4 шт.) І виварюється до появи у складу коричневого кольору. Покладено тричі на день пити по 0,5 склянки.
  2. Подрібнюється цибулю (0,5 кг). Додається мед (2 ст. Л.), Цукровий пісок (400 г) і вода (1 л). Суміш ставиться на годину на невеликий вогонь. Остигнуло зілля фільтрується, переливається в ємність і ховається в холодильник. Настій в підігрітому вигляді можна пити до 6 разів на добу по столовій ложці.
  3. Окропом (1 л) заливаються висівки (0,5 кг), залишаються для охолодження і проціджують. Рідина необхідно приймати гарячої по кілька підходів в день.
  4. Попередньо подрібнюються березові бруньки. До отриманого сировини (3 ст. Л.) Додається масло вершкове (100 г). Суміш повинна витоплюється одну годину. Після проціджування для компресів можна брати макуха, а склад з’єднується з медом (200 г) і за 4 підходи випивається.

Вагітним при появі кашельних нападів можна користуватися, наприклад:

  • квітками липи;
  • шипшиною;
  • ромашкою;
  • ехінацеєю.

В аптеках зустрічаються грудні збори, які нерідко прописуються лікарем.

Як впоратися з вологим кашлем?

жінка



Щоб знизити в’язкість секрету і поліпшити його відходження, існує далеко не один народний засіб, яке добре допомагає від вологого кашлю і корисно для вагітних.

Зокрема, при нападах, що супроводжуються виділенням мокроти, виявляться ефективними такі способи:

  1. Подрібнюється цибулю (10 головок) і часник (1 головка). Інгредієнти на протязі години повинні виварювали в молоці (1 л). Після розм’якшення продукти викидаються. До складу необхідно додати сік будри (котячої м’яти) і мед (кожного береться по 2 ст. Л.). Щогодини засіб п’ється по столовій ложці. Завдяки прийому ліків слиз краще отхаркивается.
  2. У цибулі-порею (2 шт.) Забирається кореневище і біла м’якоть. Продукт слід нашаткувати, додати до нього цукровий пісок (1 ст.) І воду (250 мл), а потім поставити на вогонь для виварювання. Як тільки суміш стане густою, макуха викидається. Відхаркувальний вживається через кожні 1,5 години по ложці.
  3. Швидко усуне кашель склад, приготований з меду і соку хрону. Слід дотримуватися співвідношення 3: 1. Після кожних 3-4 годин хвора повинна приймати чайну ложку зілля, яке бажано запити чаєм з трав.
  4. Береться один цибуля-порей. Спочатку потрібно подрібнити кореневище і м’якоть білого кольору, а після долити гаряче молоко (250 мл). Засіб настоюється протягом 4 годин. Через кожні 2 години знадобиться пити по столовій ложці ліки.

Процедури проти кашельних нападів

жінкаЖінкам при вагітності лікування передбачається у вигляді різних процедур:

  • інгаляцій;
  • полоскань;
  • компресів.

Будь-який з методів має обмеження, які ігнорувати вкрай небезпечно, особливо, майбутнім мамам.

Щоб провести інгаляцію, можна скористатися традиційними засобами – каструлею і махровим рушником. Головне, після закінчення сеансу приблизно годину слід утримуватися від виходу на вулицю і від розмов. Протипоказання до процедури – висока температура.

Дихати цілющим паром рекомендується максимум 8-10 хвилин від 4 до 5 разів на день.Від сухого кашлю дієвими будуть інгаляції з:

  • ромашкою;
  • подорожником;
  • шавлією.

Для боротьби з продуктивним кашлем часто проводяться процедури з застосуванням:

  • багна;
  • низки;
  • евкаліптової листа;
  • деревію;
  • брусниці;
  • відвареної картоплі в шкірці.

Приклади розчинів для інгаляційної терапії:

  1. Шавлія (20 г) + окріп (250 мл).
  2. Листя евкаліпта (10 г) + часник (2 подрібнені зубчики) + гаряча вода (250 мл).

відварЩоб полоскати горло, підійдуть народні рецепти:

  1. Дрібно нарізану шавлія в сухому вигляді (1 ст. Л.) Запарюється окропом (1 ст.). Після охолодження додається сода (1 ст. Л.).
  2. Висушені подорожник і ромашка (по 1 ч. Л.) Заливаються гарячою водою (1 ст.). Потім необхідно додати яблучний оцет (2-3 краплі) або сіль (щіпка). Настояним і остиглим розчином проводяться полоскання після їжі.
  3. Календулу (2 ч. Л.) Спочатку запарюють окропом (250 мл). Перед процедурою рекомендується додавання яблучного оцту в кількості 2 крапель.

Що стосується компресів, з їх допомогою дозволяється проводити лікування кашлю у вагітних. Виняток становлять гірчичники. Крім того, забороняється використання компресу в області живота, особливо в його верхній частині.

Дуже добре справляється з неприємними нападами медова коржик від кашлю.Послідовність дій:

  • робиться суміш з гірчичного порошку (1 ст. л.), меду (1 ст. л.) і оливкового масла (1 ч. л.);
  • з отриманого складу формується коржик і поміщається на грудну клітку;
  • зверху використовується харчова плівка і шарф.

Народна медицина стане відмінним помічником для будь-якої жінки в положенні, яка хоче позбутися від жахливого кашлю. Лікування виявиться успішним, якщо саме лікар порадить ті чи інші засоби.